Şuanda Mesai Saatleri Dışındayız. +90 533 352-41-62​⁠​ ve +90 532 781-75-53 Numaralı Mobil Hatlardan Bize 7/24 Ulaşabilirsiniz.
Taekwondo Şampiyonu Yunus Sarı Rusya Vizelerinde Mikro Vizeyi Tercih Etti

 

Ülkemizin Gururu Milli Taekwondo Şampiyonu Yunus Sarı Rusya Vizesi için Mikro Vize'yi tercih etti. Taekwondo Şampiyonu Yunus Sarı'nın Rusya vizesi Mikro Vize tarafından alınmıştır. Mikro Vize'ye bu büyük onur ve güveni verdiği için teşekkür ediyoruz. 

Yunus Sarı

Web: www.saritkd.com

21 -Ocak -1991 tarihinde KONYA-Beyşehir ilçesi doğumluyum..Ailece aslen Hüyük ilçesi İmrenler kasabası , annem ise Beyşehir ilçeci Emen kasabası nüfusuna kayıtlı.Şu anda Beyşehir'de ikamet ediyoruz.

Beyşehir, Akdeniz Bölgesinin “Göller Yöresi”nde ve ORTA TOROSLAR’ın arkasındaki yayla çanağında yer almıştır.

Doğusunda Konya, Kuzeyinde Doğanhisar, Hüyük ve Ilgın, Kuzeybatısında Şarkikaraağaç ve Eğirdir, Batıda Yenişarbademli, Güneybatıda Sütçüler, Güneyde Derebucak, Güneydoğuda Seydişehir İlçeleri ile çevrilidir. Beyşehir Yurdumuzun Güneybatısında yer alır. Akdeniz’den yöreyi Toros Sıradağları ayırır. Beyşehir’in en güney ucundan kuzeyine 65 km. kuş uçuşu uzaklığı vardır. Beyşehir, Isparta, Konya ve Antalya illerine komşudur.

İlk okulu Beyşehir Cumhuriyet okulunda Orta okulu Beyşehir Özel gönül ortaokulunda , Liseyi ise Beyşehir Anadolu Öğretmen Lisesinde tamamladım.

Daha sonra ise Milli Sporcu kontenjanından faydalanarak üniversite puanımın da iyi olmasından ötürü Selçuk Üniversitesi Spor Meslek Yüksek Okuluna yerleştim.Şu anda 4. sınıfta okuyorum..Okul bitince beden eğitimi öğretmeni olacağım.
Babam Beyşehir'de serbest diş hekimi olarak görev yapıyor , annem ise ev hanımı.

YUNUS SARI DERECELER

2002 Balıkesir Türkiye Minikler şampiyonası 3.cüsü
2003 Sivas Okullar Arası Yıldızlar şampiyonası 2.cisi
2004 Nevşehir Okullar Arası Yıldızlar Şampiyonası 1.cisi
2005 Nevşehir Türkiye Yıldızlar Şampiyonası 1.cisi
2005 Palermo Yıldızlar Avrupa Şampiyonası 2.cisi
2006 Bosna Hersek Açık Turnuvası 1.si

2007 Marmaris Türkiye Gençler Şampiyonası 1.si
2007 Hollanda Gençler Açık Turnuvası (24-25 Mart-2007) 1.si
2007 Bosna Hersek Uluslar arası gençler şampiyonası (4-6 mayıs 2007) 1.cisi
2007 1. Karadeniz gençlik Oyunları şampiyonası (2-8 Temmuz 2007) 1.si
2007 Avrupa Gençler Şampiyonası( 26-29 Ekim 2007 Azerbaycan) 2.cisi

2007 Aralık Okullar Arası Gençler  Türkiye Şampiyonası 1.cisi
2008 Antalya Gençler Türkiye Şampiyonası 68 Kg 1.cisi
2008 Belçika Açık Turnuvası(5-6 Nisan 2008) 1.si
2009 Türkiye Ümitler Şampiyonası Kayseri 2.si
2009 Türkiye Kulüpler Şampiyonası( 19-22 Kasım 2009) 74 Kg 1.si 

2010 Türkiye Taekwondo şampiyonası (27 -31 Ocak 2010 Alanya) 3, sü
2010 Hollanda Açık Turnuvası 20-21 Mart 2010 Eindhoven-HOLLANDA 3. sü
2010 Dünya Üniversiteler Taekwondo şampiyonası 30 Haziran-4 temmuz 2010 3.sü
2010 Dünya Kupası Takımlar şampiyonası 17-20 Temmuz 2010 Urumçi-ÇİN 3. sü
2010  KKTC Kıbrıs Açık turnuvası (
26-30 Ekim 2010 ) 1. si
2010  Diyarbakır Kulüpler Şampiyonası  (2-5 Aralık 2010)  2. si
2011  Alanya Türkiye Şampiyonası  (25-30 Ocak 2011)  80 Kg 1.si
2011  Çin Gyeonju 1-6 Mayıs 2011 Dünya Şampiyonası 80 Kg 2.si
2011 Universiade  Shenzhen 12-23 Ağustos Çin  80 Kg 2.si

2011 Kocaeli Kulüpler Türkiye Taekwondo Şampiyonası (15-20 Kasım 2011)   2.si
2012 Türkiye Büyükler Taekwondo Şampiyonası (6-12 Şubat 2012)   Alanya 1.si
2012  İspanya Açık Şampiyonası  (24-24 Mart 2012) 3.sü
2012 Kore Pocheon Dünya Üniversiteler Şampiyonası  1.si
2012  İsviçre Açık Şampiyonası (9-10 Kasım 2012)  3.sü
2012  Kulüpler Türkiye Şampiyonası (28 Kasım-2 Aralık 2012 ) BURSA  1.si

2013  Yunanistan ATİNA Avrupa Kulüpler Şampiyonası (9-13 Ocak 2013)   1.si
2013 Türkiye Büyükler Taekwondo Şampiyonası  (18-24 Şubat 2013 )  Alanya 1.si
2013 Hollanda Açok şampiyonası (16-17 Mart 2013)   1.si
2013 Haziran Mersin Akdeniz oyunları 3.sü

2013   25-27 Ekim Türkiye Kulüpler Şampiyonası 2.si
2013 İngiltere Manchester   (13-14 Aralık 2013)  GRAND PRİX 3.sü
2014 Avusturya Açık   (31 Mayıs 2014)  2.si
2014   Rusya Açık MOSKOVA (12-13 Eylül 2014)   2.si
2014  Ukrayna Açık 
(3-5 Ekim 2014)   1.si
2014  Avrupa Kulüpler Şampiyonası Antalya 
(25 Kasım 2014)   3.sü
2014 Turkish Open
 (30 Kasım  2014)   1.si
2015  Yunanistan Açık Şampiyonası  (17 Ocak 2015)  2.si
2015  İsviçre Açık 
( 8 Mart 2015 Swiss Open) 1.si
2015 Avrupa 1.Olimpik Sıklet Taekwondo Şampiyonası  
(26-30 Mart 2015)  1.si
2015  Ukraine Open Cup 
(11-12 Nisan 2015)    1.si
2015 Moldova  Açık Şampiyonası   
(18 Nisan 2015 )  1.si
2015  Hırvatistan Zagrep Açık şampiyonası  
(7 Kasım 2015)  3.sü

2016 Turkish Open  (13-14 Şubat 2016  )  80 Kg  1.si
2016 WTF Başkanlık Kupası  
(7-10 Nisan 2016 )   80 Kg 2.si
2016 German Open Hamburg 
 (23-24 Nisan 2016)    80 Kg 3.si
2016 Avrupa Büyükler Taekwondo Şampiyonası (
18-21 Mayıs 2016  )  İsviçre Montreux  2.si
2016 Rusya Open   
(24-25 Eylül 2016 )  Moskova 1.si
2016 Azerbaycan BAKU Dünya Takımlar Şampiyonası
  (12-13 Aralık 2016 )   3.sü
2017 German Open Hamburg 80 Kg 3.sü
2017 Avrupa Kulüpler Şampiyonası 80 Kg 3.sü
2017 9th Slovenia Open 2.si 
(26 Ocak 2017)
2017 44. Lotto Ducht Open Hollanda  (11-12 Mart 2017 ) 1.si 
2017 2. World President Cup Atina-Yunanistan  
(27-29 Nisan  2017 ) 2.si 
2017 Baku 2017 İslam Oyunları 2.si  
(17 Mayıs 2017 )

2018 Ukraine Open Cup Uktayna Açık 18 Mart 2018 Kharkov- Ukrayna   3.sü
2018 Spanish Open 25 Mart 2018 Alicante-İspanya  3.sü