Hakkımızda

 

Referanslarımız Hakkında Bilgi Edinmek İçin Tıklayınız.

Değerli misafirlerimiz sizlere daha iyi ve daha yakın hizmet verebilmek için Mikro Vize Beyoğlu Binası İstiklal Caddesi No:170 Beyoğlu adresinde hizmete açılmıştır. (Rusya Başkonsolosluğu Karşısı). İlgili Haber İçin Tıklayınız.

Mikro Vize Harbiye Merkez: Halaskargazi Cad. No:8/2 Harbiye İstanbul
Mikro Vize Beyoğlu Binası: İstiklal Caddesi No:170 Beyoğlu İstanbul (Rusya Başkonsolosluğu Karşısı) 

MikroVize.com olarak 2005 yılından beri Rusya vize alımı ve vize alırken gerekli olan danışmanlık servisini sağlamaktayız. MikroVize.com Rusya Konsoluklarına girme hakkına sahip olan Oteliks Turizm markası olmakla birlikte Türkiye'nin ilk ve tek kapsamlı Rusya vize portal sayfası olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Bugüne kadar göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkürü bir borç bilerek sizlerin güvenine her geçen gün yaptığı yenilik ve hizmet anlayışı ile layık olmaya çalışmaktadır. 

MikroVize.com olarak görevimiz vize başvuru prosedürlerine en uygun şekilde başvuru dosyanızı hazırlamak ve vize başvurunuzu eksiksiz evraklarla tam ve doğru şekilde ilgili Rusya Konsolosluğu veya aracı kuruma doğrudan teslim etmektir. Siz değerli müşterilerimizin vize işlemlerini ilk aşamasından sonuçlanma aşamasına kadar takibini yapmak ve vize prosedürlerinde işlerinizi kolaylaştırmak bizim öncelikli görevimizdir.

Acil vize ihtiyacı durumlarında ya da vizeyle ilgili daha özel istekler söz konusu olduğunda MikroVize.com olarak maksimum hizmeti sunan çalışanlarla çalışmaktayız. 

Neden MikroVize.com ?
Vize işinin önemi ve değerliliğinin farkında olarak tecrübesi, bilgisi, deneyimleri ve vize işlemlerinde pasaport sahibine gösterdiği yakınlık ve bilgi aktarımıyla Değerli Müşterilerine en doğru hizmeti sağlamayı kendisine görev edinmiştir.
MikroVize.com Değerli İnsanların Değerli İşini Yaptığı İçin Diğer Firmalardan Farklı Olarak İşinin Kıymetini Ve Önemini Vurgulamaktadır.

MikroVize.com sizleri konsolosluk sıralarından ve istemeden de olsa yanlış olarak yapılan vize başvurularından doğabilecek bütün zararlara karşı danışmanlık yapmak için kurulmuş ve sizin için bütün işlemleri size önceden belirtilen süre içerisinde yapmakla yükümlüdür.

MikroVize.com vize ve pasaport işlemlerinizi sizin adınıza yürütme yetkisine sahiptir; Fakat unutmayınızki vize vermek sadece konsoloslukların yetkisi dahilindedir.

Ayrıntılı Bilgi İçin 0212-709-27-96 telefon numarasından veya info@mikrovize.com adresinden bilgi alabilirsiniz.

MikroVize.com Faaliyetleri Nelerdir?
• MikroVize.com Rusya için vize alabilecek tecrübe ve organizasyona sahiptir.
• Vizenizin olumlu sonuçlanması için size en iyi danışmanlık hizmetini verir.
• MikroVize.com internet ortamını ve teknolojiyi en üst seviyede kullanarak müşterilerine daima güncel bilgi verir.
• İrtibata geçilen müşteri temsilcileri gidilecek ülke ve seyahat cinsine göre hazırlanması gereken evrakları ve yapılması gerekenleri müşterilerine iletir.
• Rusça dilinde yazılması gereken dilekçe, yazı gibi dokümanlar müşteri temsilcileri tarafından hazırlanır.
• Müşterilerimize en uygun fiyatlı Uçak bileti ve/veya otel rezervasyonları MikroVize.com ilgili departmanı tarafından yapılır.
• Müşteri, randevuya geldiğinde yetkili personelimiz kendisini karşılar ve randevu öncesi görüşmenin nasıl olacağıyla ilgili bilgi verilmesi sağlanır.
• Vize işlemleri neticelendiğinde sonuç müşterilere SMS yolu ve e posta yoluyla bildirilir.
• İşlemi biten pasaportlar konsolosluktan alınır ve müşterilere elden veya kargo ile ulaştırılır.
• Müşteri Temsilcilerimiz 7x24 telefonla hizmetinizdedir.

Misyonumuz
MikroVize.com; kurumsal ve bireysel müşterilerimizin bürokratik engellere takılmadan ve gereksiz zaman kayıplarına uğramadan sorunsuz ve zamanında vize alabilmeleri için gerekli işlemleri yerine getirerek Rusya Resmi Mercilerine ve Rusya Konsolosluklarına sunmak ve sonuç odaklı çalışmaktır. MikroVize.com teknik ve ahlaki boyutta iş yapması temel prensibidir.

MikroVize.com seçkin müşterilerini; en iyi şekilde temsil eder.

Geliştirdiği kurumsal firma anlayışıyla, karşılaşılabilecek eksiklikler ve hatalara karşı, çözüm bulma konusunda yetenekli, bilgili ve isteklidir.

Vizyonumuz
Türkiye’nin kurumsal ve lider Yetkili Rusya Vize Acentası. Mikro Vize, Rusya Konsolosluğu Yetkili Acentasıdır.

'MikroVize.com' Oteliks Turizm Ticaret Ltd.Şirketinin markasıdır;
Herhakkı saklıdır.

Sadece Rusya Vizesi Almaktayız. 

MikroVize.com Türsab Üyesidir. Belge No: 8400