Rusya Vizesi

 

Rusya vizesi için Sunulması Gerekli Olan  Belgeler Aşağıdaki Gibidir.

 1. Pasaport
  *Pasaportunuz Rusya Seyahatinizin dönüş tarihi itibarı ile en az altı ay daha geçerlilik süresine sahip olmalıdır. 
  *Pasaportunuzun yırtık ve yıpranmış olmaması gerekmektedir.
  *Pasaportunuza Rusya Vizesinin yapıştırılması için en az 2 tane boş vize sayfası bulunmalıdır. 

 2. 1 Adet Fotograf  (Fotoğrafların Arka fonu  beyaz olmalı ve Fotograflar 6 ay’dan eski olmamalı)
 3. Başvuru Formu (Rusça) (Mikro Vize tarafından Doldurulacaktır.)
 4. Voucher (Volçır) Yabancı Turistik Kabul Belgesi (Mikro Vize Tarafından Temin Edilmektedir.)
 5. Rusya'daki Tur Öperatörü Tarafından  Alınmış Garanti Mektubu.(Mikro Vize Tarafından Temin Edilmektedir.)

* Mikro Vize Aras Kargo Kurumsal müşterisi olup pasaportlarınızı İNDİRİMLİ olarak tarafımıza ulaştırabilirsiniz. 1714444317659 müşteri numarası ile gönderimlerinizi yapabilirsiniz. 

* Rusya Vize almanız için geri kalan diger evraklar Mikro Vize tarafından temin edilecektir.

* Türkiye’nin her ilinden pasaportlara Mikro Vize Rusya Vizenizi alabilmektedir. 

   Rusya Vize işlemleri için sizin konsolosluğa gelmenize gerek yoktur. Rusya Davetiye örnekleri için tıklayınız.

* İstanbul dışındaki şehirlerden pasaport ve evrakları Aras Kargo ile Mikro Vize'ye ulaştırabilirler. Vizeleriniz sonuçlandıktan sonra aynı şekilde kargo ile size geri gönderilecektir.

Vize Başvuru Hattı: 0212-709-2796 

Ödeme işlemlerinizi, mikrovoze@gmail.com mail adresine bildirebilirsiniz.

Rusya Vizesi

Vize Süresi Vize Tipi Giriş Sayısı İşlem Süresi
15 Günlük Turistik 1 Girişli 5 İş Günü
15 Günlük Turistik - Express 1 Girişli 1 İş Günü
1 Aylık Turistik 1 Girişli 5 İş Günü
1 Aylık Turistik - Express 1 Girişli 1 İş Günü
1 Aylık Turistik 2 Girişli 5 İş Günü
1 Aylık Turistik - Express 2 Girişli 1 İş Günü
3 Aylık Ticari - Davetiyeli 1 Girişli 5 İş Günü
3 Aylık Ticari - Davetiyeli 2 Girişli 5 İş Günü
3 Aylık Ticari - Express 1 Girişli 1 İş Günü
3 Aylık Ticari - Express 2 Girişli 1 İş Günü
3 Aylık Özel Ziyaret 1 Girişli 5 İş Günü
3 Aylık Özel Ziyaret - Express 1 Girişli 1 İş Günü
3 Aylık Özel Ziyaret 2 Girişli 5 İş Günü
3 Aylık Özel Ziyaret - Express 2 Girişli 1 İş Günü
1 Yıllık Ticari - Davetiyeli Çok Girişli 5 İş Günü
1 Yıllık Ticari - Davetiyeli Çok Girişli 1 İş Günü
3 Aylık Davetiyesiz - Ticari 1 Girişli 25 İş Günü
3 Aylık Davetiyesiz - Ticari 2 Girişli 25 İş Günü
1 Yıllık Davetiyesiz - Ticari Çok Girişli 25 İş Günü


*  Verilen fiyatlara ilave bir ücret talep edilmez. 
*  Yukarıda belirtilen fiyatlarımıza tüm işlem masrafları dahil olup , Kargo ücreti ve  Kdv dahil değildir
*  Aras Kargo ile gönderileriniz İNDİRİMLİDİR , indirimli olarak 1714444317659 müşteri numarası ile gönderimlerinizi yapabilirsiniz. 

Rusya vizesi

Rusya vizesi ile ilgili son dönemlerde yaşanan gelişmeler neticesinde Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının akıllarında Rusya’ya vize gerekiyor mu soruları tekrar ortaya çıkmış bulunmaktadır.

Rusya Federal Devleti ile Türkiye Cumhuriyeti arasında yaşanan siyasi olumlu gelişmeler sonrasında Rusya’ya turistik seyahat gerçekleştirmek isteyenlerin Rusya vizesi kalkıyor mu soruları son zamanlarda iyice sıklaşmaya başladı.

İki büyük ülke arasındaki yaşanan bu olumlu siyasi gelişmeler neticesinde Mikro vize olarak Rusya vizesi kalktı mı diye Rusya’ya seyahat etmek için Rusya vizesinin kalkmasını, Rusya turistik vizesinin kalkacağı tarihi düşünenlere yönelik tekrar bir bilgilendirme yazısı yazmayı düşündük. 

Rusya vizesi ile ilgili olarak Rusya’ya kısa süreli seyahat gerçekleştirmeyi hedefleyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına Rusya turistik vizesinin kalkacağı günün belirlenmesi açısından şu an için herhangi bir olumlu gelişmenin olmadığı net bir şekilde söyleyebiliriz.

Rusya vizesi ile ilgili görüşmelerin iki ülke arasındaki diplomatik konular içerisinde yer almadığını yapılan ikili görüşmelerde şu an için vize muafiyeti açısından herhangi bir somut adım atılmadığını yapılan açıklamalar ortaya çıkartmış bulunmaktadır.

Rusya ve Türkiye arasındaki kısa süreli turistik seyahatler için geçerli vize muafiyeti anlaşması Rusya Federal devleti tarafından anlaşmanın tek taraflı olarak feshedilmesi ile 01.01.2016 tarihinde yürürlükten kaldırılmıştır. Bu alınan yeni kararın öncesinde ise Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Rusya sınırlarına turistik amaçlı seyahatlerinde Rusya vize istemeden geçiş özgürlüğü tanımaktaydı.

Yürürlükten kaldırılan bu ikili anlaşmanın sonucunda ortaya çıkan durum ise Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Rusya’ya gerçekleştireceği tüm seyahatlerinde vize yükümlülüklerini yerine getirmesi gerekliliği olmuştur.

Rusya devletinin almış olduğu bu tek taraflı bu karar ile Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen Bordo pasaport (Umumi pasaport) diye bilinen genel Türkiye Cumhuriyeti pasaportu ile Yeşil pasaport (Hususi pasaport) ve Gri pasaport (Hizmet pasaport) sahiplerine kısa süreli turistik seyahatleri de dahil olmak üzere, tüm seyahatlerinde vize almaları gerekmektedir.

 Rusya Başkonsolosluğu ve Rusya Büyükelçiliği tarafından verilmiş seyahat izninin olması Rusya turistik vizesi ve Rusya ticari vizesi sahiplerine kısa süreli seyahat hakkı tanımaktadır. Rusya vizesi alarak Rusya Federal Devleti’nin sınırları içerisinde turistik ve ticari faaliyetlere katılabilir, vize süreniz boyunca Rusya Federal devletinin izin verdiği şehirlerde bulunabilirsiniz.

Rusya turist vizesi ile 7 güne kadar olan turistik seyahatlerinizin dışında Rusya’da ticari faaliyetlerde bulunamazsınız. Rusya’da ticari faaliyetlerde bulunmanız gereken vize tipi Rusya ticari vizesidir.  Rusya ticari vizesi başvurusunda bulunmanız için ise Rusya Federal Devleti sınırları içerisinde faaliyetlerini devam ettirmekte olan bir ticari kuruluş ile ticari ortaklıklarda bulunuyor olmanız gerekmektedir.  Rusya ticari vizesi başvurusunda bulunabilmek için Rusya’da faaliyet gösteren ticari kuruluşlardan birinden ilgili ticari davetiye temin edebiliyor olmanız gerekmektedir.

Rusya vize istiyor mu?

Rusya turistik ve ticari ziyaret gerçekleştirmek isteyenlerden vize talep etmektedir. Rusya aile birleşimi yapmak isteyenler de aynı şekilde Rusya vizesi alması zorunlu olup, Rusya turistik ve ticari vize başvurularından farklı prosedürlere tabi tutulmaktadırlar. Rusya vizesi alarak Rusya’ya giriş yapmak isteyenlerin öncelikle Rusya’ya ne amaçla gitmek istediklerini belirleyerek, Rusya seyahatleri için gerekli olan vize tipine karar vermeleri gerekmektedir.

Rusya vizesi almak için Rusya Konsolosluğunun belirlediği kriterlere uyan Rusya turizm acenteleri aracılığıyla başvuruları gerçekleştirebilir, Rusya vizesi almak için tüm koşullar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Rusya Voucher Belgesi nedir?

Rusya vizesi alarak Rusya’ya turistik seyahat gerçekleştirmek isteyenlerin öncelikle yapmaları  gereken işlemlerin başında Rusya Dışişleri Bakanlığından onaylı Rusya Federal Devleti Kültür ve Turizm Bakanlığının yetkilendirdiği Rusya kuruluşlu Rusya tur operatöründen temin edilebilen Voucher belgesi diye bilinen Rusya Turistik onay belgesinin alınmasıdır.

Schengen vizemle Rusya’ya giriş yapabilir miyim?

Rusya turistik vize işlemlerinde istenen belgeler Schengen vize prosedüründen farklılıklar göstermektedir. Schengen vizesi ile Rusya’ya giriş yapılamadığı gibi Rusya vizesi ile de herhangi bir Schengen üyesi bölge devletlerine giriş yapılamaz.

Rusya vizesi almak için neler gereklidir?

 1. Pasaport
 2. 1 adet fotoğraf (arka fonu beyaz olmalı)

Rusya vizesi başvurusu gerçekleştirmeniz içi n gerekli olan evrakların en başında gelen Voucher belgesi Rusya vize başvurusu yapacaklar tarafından çok farklı kavram karışıklıklarına sebebiyet vermektedir.

Rusya turistik vizesi için gerekli olan Voucher belgesi, özel izinli Rusya kuruluşlu tur operatörlerinin Rusya Federal Devletinin Dış işler Bakanlığı ve Kültür Turizm Bakanlığının onayladığı anlaşmış olduğu Rusya tur operatörünün teminatıyla Türkiye kuruluşlu turizm acentesinden temin edilen Rusya turistik seyahat izin belgesi olarak tanımlanabilir.

Voucher belgesi olmadan Rusya’ya giriş yapılamaz. Bu sebeple Rusya turistik seyahatleriniz için öncelikle çalışacağınız Turizm acentesinin Rusya faaliyetleri konusunda emin olmanız öncelikli tercih sebepleriniz arasında olmalıdır.

Rusya turistik vizesi işlemleri için öncelikle pasaportunuzun seyahat dönüş tarihinizden sonra en az 6 ay geçerliliğinin olması gerekmektedir. Ayrıca Rusya vizesi almak için istenen gerekli evraklar Schengen vizesi evraklarından farklılıklar gösterdiği için Rusya vizesi ile ilgili sorularınızı Rusya Vizesi Mikro Vize müşteri temsilcileriyle görüşmeniz neticesinde belirleyebilirsiniz.  Pasaport kriterini tamamlayan Rusya seyahati yolcularının 2 adet arka fonu beyaz olan fotoğrafıyla birlikte başvuru için Mikro vize ofislerine ücretsiz vip kargo hizmetinden yararlanarak pasaportlarını teslim edebilirler.

Rusya vizesi almak için Mikro vize ayrıcalığıyla herhangi bir başka belge ve detay gerektirmeden Rusya turistik vize başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Rusya vize işlemleri sırasında yaşanması muhtemel problemlerin vize randevunuza yansımaması ve vize başvurularınızın tam anlamıyla en net ve doğru bir şekilde gerçekleştirilmesi için Mikro vize Rusya vizesi uzmanlarından gerekli olan detayları netleştirebilirsiniz.

Rusya vizesi ile nerelere girebilir?

Rusya vizesi ile turistik olarak gerçekleştireceğiniz seyahatlerinizde turistik amaçlı seyahat şehrinizi seçmeniz çok önemlidir. Rusya vizesi ile gideceğiniz şehir arasındaki anlaşmaların Voucher turistik belgesini temin ettiğiniz Rus tur operatörünün gerçekleştirmiş olması ve Rus tur operatörünün temin ettiği Vouher belgesinin kare kodlu ve orijinal ıslak imzalı kaşeli olmasına dikkat edilmesi gereken diğer detaylar arasında verilebilir. Kısacası Rusya turistik ve ticari seyahatlerinizde giriş yapacağınız Rusya şehirleri Voucher temin ettiğiniz Rus tur operatörünüzün turistik seyahat kapsamı içerisinde olmalıdır. Rusya’ya turistik olarak seyahat gerçekleştirmek için giriş yaptığınız Rus şehirleri önem kazanmaktadır fakat Rusya’ya giriş yapıldıktan sonra turistik ya da ticari ziyaretlerinizden sonra Rusya’dan çıkış yapacağınız şehrin Voucher belgenizle alakalı bir durumu kalmamaktadır. Rusya’ya giriş yaparken yanınızda kontrol edilecek Voucher şehriniz çıkış yaparken giriş kaşenizle herhangi bir sorun yaşamadan istediğiz şehrin havalimanını tercih edebilirsiniz.

Rusya da Yer Bildirim Kayıt Zorunluluğu

Rusya seyahat şehrinizi seçtikten sonra yapacağınız ziyaretlerde 7 iş gününden az kalacaksanız herhangi bir yer bildirim kayıt zorunluluğu olmaksızın seyahatinizi tamamlayabilirsiniz. Fakat Rusya’da 7 gün ve daha fazlası kalacaksanız Rusya’da turistik ve ticari seyahatiniz için kalacağınız yer ve adresi ilgili kurumlara bildirmeniz Rusya Federal Devletinin yasal seyahat zorunluluğu içerisinde kabul edilmektedir.

Rusya’da bulunduğunuz süre boyunca Rusya Federal Devletinin ilgili kurumlarınca belirlenmiş olan Rusya turist davranışları kanunlarına göre hareket ve eylemlerde bulunmanız gerekmektedir.

 

etiketler: evraksiz Rusya vizesi, Rusya vize işlemleri, Rusya vizesi KKTC, Rusya Vize İşlemleri, Krasnodar vize, Rusya vize gerekli belgeler, Rusya Vizesi Ücreti, rusya vize ücreti 2017, Rusya vizesi nereden alınır, Rusya Vizesi Ücretleri, Rusya Vize için gerekli evraklar, Rusya istanbul Konsolosluğu, Rusya Vize ücreti, Moskova Vizesi, Kırım Vizesi, Rusya istanbul Başkonsoloslugu, Rusya Ankara Büyükelçiliği, Rusya vize başvurusu, Moskova Vize Ücreti, Rusya Vizesi Kaç günde çıkar, Rusya vizesi başvuru formu, Rusya Vizesi Nasıl alabilirim, Rusya vize için gerekli belgeler, Rusya'ya vize varmı, Rusya vize muameleci, Rusya Vize Ücretleri, 1 Günde Rusya Vizesi, Rusya Vizesi Fiyatları, Rusya vizesi ne kadar, Rusya vize istiyormu, Rusya ankara Konsolosluğu, Rusya Vize Fiyatları, Rusya Vize Fotografı, rusya vizesi ücreti 2017, Rusya Vize Formu, Rusya ankara Başkonsoloslugu, Rusya vizesi kaç günde çıkar, Tataristan vizesi, Rusya vizesi için gerekli evraklar, Rusya Başkonsoloslugu, moskova vize istiyor mu, Nalçik Vizesi, Ufa Vize, moskova vize fiyatları, Rostov Vizesi, Kazan Vizesi, Mahaçkale Vize

Rusya Voucher Belgesi

Rusya Voucher Belgesi Nedir? Rusya Barkodlu Voucher Belgesi ve Garanti Mektubu Orjinal Olarak Mik...

Rusya Ticari Davetiye

Davetiyesi olmayan yolcular için Rusya Ticari Davetiyesi Orjinal yada Elektronik Olarak M...

Rusya Elektronik Ticari Davetiye

Davetiyesi olmayan yolcular için Rusya Ticari Davetiyesi Orjinal yada Elektronik Olarak M...

Rusya AIM Tourism Vizesi / Amaçlı Turizm

Rusya AIM Tourism Vizesi / Amaçlı Turizm Vizesi Rusya'ya fuar katılımcısı olarak seyahat e...

Rusya Elektronik Teknik Davetiye

Davetiyesi olmayan yolcular için Rusya Ticari Davetiyesi Orjinal yada Elektronik Olarak M...

Rusya Öğrenci Davetiye

Rusya'ya öğrenim amacı ile seyahat yapmak isteyen kişiler için orjinal yada elektronik dave...

Rusya Elektronik Öğrenci Davetiye

Rusya'ya öğrenim amacı ile seyahat yapmak isteyen kişiler için orjinal yada elektronik dave...

Rusya Özel Ziyaret Davetiye

Rusya'ya özel ziyaret amaçlı seyahat yapmak isteyen kişiler için orjinal yada elektron...

Rusya İşçi Davetiye

Ticari Davetiyesi olmayan yolcular için Rusya Ticari Davetiyesi Orjinal yada El...

Rusya Oturum İzni

Rusya’da geçici ikamet izni veya ikamet izni bulunan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, her...

Rusya Aile Birleşimi

Rus Vatandaşları İçin Evlilik Yoluyla Aile Birleşimi  Türkiye Cumhuriyeti sınır...

Rusya Turistik Vize

Rusya vizesi için Sunulması Gerekli Olan  Belgeler Aşağıdaki Gibidir. Pasaport ...

Rusya Ticari Vize

Rusya vizesi için Sunulması Gerekli Olan  Belgeler Aşağıdaki Gibidir. Pasaport ...

Rusya Aile Ziyareti Vizesi

Rusya vizesi için Sunulması Gerekli Olan  Belgeler Aşağıdaki Gibidir. Pasaport ...

Rusya Ögrenci Vizesi

Rusya vizesi için Sunulması Gerekli Olan  Belgeler Aşağıdaki Gibidir. Pasaport ...

Rusya Şoför Vizesi

Rusya vizesi için Sunulması Gerekli Olan  Belgeler Aşağıdaki Gibidir. Pasaport ...

Rusya'da Yıllık Çalışma Vizesi Almanın Prosedürü

RUSYA’DA YILLIK ÇALIŞMA VİZESİ ALMANIN PROSEDÜRÜ Önemli !!!! Cari sene içinde ...

Rusya'ya İş-Ticari-Teknik Vize

Rusya vizesi için Sunulması Gerekli Olan  Belgeler Aşağıdaki Gibidir. Pasaport ...

Rusya Şirketin UFMS Kaydı

Rus Vizesi İçin Davetiye Nasıl Çıkarılır, UFMS’de Firma Nasıl Kayıt Ettirilir, işte ...

Acil Rusya Vizesi

Rusya vizesi için Sunulması Gerekli Olan  Belgeler Aşağıdaki Gibidir. Pasaport ...

Migrasyon Kartı Nasıl Doldurulur

Migrasyon Kartı Hakkında Rusya Federasyonu’na girislerde yabancılara migrasyon kartları...

Rusya Teknik Vize

Rusya vizesi için Sunulması Gerekli Olan  Belgeler Aşağıdaki Gibidir. Pasaport ...

Ekspres Rusya Vizesi

Rusya vizesi için Sunulması Gerekli Olan  Belgeler Aşağıdaki Gibidir. Pasaport ...

Moskova Vizesi

Rusya vizesi için Sunulması Gerekli Olan  Belgeler Aşağıdaki Gibidir. Pasaport ...

Tataristan Vizesi

Rusya vizesi için Sunulması Gerekli Olan  Belgeler Aşağıdaki Gibidir. Pasaport ...

Kırım Vizesi

Rusya vizesi için Sunulması Gerekli Olan  Belgeler Aşağıdaki Gibidir. Pasaport ...

Çeçenistan Vizesi

Rusya vizesi için Sunulması Gerekli Olan  Belgeler Aşağıdaki Gibidir. Pasaport ...

Rusya Fuar Vizesi

Rusya vizesi için Sunulması Gerekli Olan  Belgeler Aşağıdaki Gibidir. Pasaport ...

Volgograd Vizesi

Rusya vizesi için Sunulması Gerekli Olan  Belgeler Aşağıdaki Gibidir. Pasaport ...

Rostov Vizesi

Rusya vizesi için Sunulması Gerekli Olan  Belgeler Aşağıdaki Gibidir. Pasaport ...

Mahaçkale Vizesi

Rusya vizesi için Sunulması Gerekli Olan  Belgeler Aşağıdaki Gibidir. Pasaport ...

Krasnodar Vizesi

Rusya vizesi için Sunulması Gerekli Olan  Belgeler Aşağıdaki Gibidir. Pasaport ...

Tomsk Vizesi

Rusya vizesi için Sunulması Gerekli Olan  Belgeler Aşağıdaki Gibidir. Pasaport ...

Nizhny Novgorod Vizesi

Rusya vizesi için Sunulması Gerekli Olan  Belgeler Aşağıdaki Gibidir. Pasaport ...

St Petersburg Vizesi

Rusya vizesi için Sunulması Gerekli Olan  Belgeler Aşağıdaki Gibidir. Pasaport ...

Kazan Vizesi

Rusya vizesi için Sunulması Gerekli Olan  Belgeler Aşağıdaki Gibidir. Pasaport ...

Ufa Vizesi

Rusya vizesi için Sunulması Gerekli Olan  Belgeler Aşağıdaki Gibidir. Pasaport ...

Ulyanovsk Vizesi

Rusya vizesi için Sunulması Gerekli Olan  Belgeler Aşağıdaki Gibidir. Pasaport ...

Samara Vizesi

Rusya vizesi için Sunulması Gerekli Olan  Belgeler Aşağıdaki Gibidir. Pasaport ...

Nalçik Vizesi

Rusya vizesi için Sunulması Gerekli Olan  Belgeler Aşağıdaki Gibidir. Pasaport ...

Tyumen Vizesi

Rusya vizesi için Sunulması Gerekli Olan  Belgeler Aşağıdaki Gibidir. Pasaport ...

Yekaterinburg Vizesi

Rusya vizesi için Sunulması Gerekli Olan  Belgeler Aşağıdaki Gibidir. Pasaport ...

Chelyabinsk Vizesi

Rusya vizesi için Sunulması Gerekli Olan  Belgeler Aşağıdaki Gibidir. Pasaport ...

Omsk Vizesi

Rusya vizesi için Sunulması Gerekli Olan  Belgeler Aşağıdaki Gibidir. Pasaport ...

Novosibirsk Vizesi

Rusya vizesi için Sunulması Gerekli Olan  Belgeler Aşağıdaki Gibidir. Pasaport ...

Krasnoyarsk Vizesi

Rusya vizesi için Sunulması Gerekli Olan  Belgeler Aşağıdaki Gibidir. Pasaport ...

Irkutsk Vizesi

Rusya vizesi için Sunulması Gerekli Olan  Belgeler Aşağıdaki Gibidir. Pasaport ...

Ulan Ude Vizesi

Rusya vizesi için Sunulması Gerekli Olan  Belgeler Aşağıdaki Gibidir. Pasaport ...

Yakutsk Vizesi

Rusya vizesi için Sunulması Gerekli Olan  Belgeler Aşağıdaki Gibidir. Pasaport ...

Perm Vizesi

Rusya vizesi için Sunulması Gerekli Olan  Belgeler Aşağıdaki Gibidir. Pasaport ...

Grozny Vizesi

Rusya vizesi için Sunulması Gerekli Olan  Belgeler Aşağıdaki Gibidir. Pasaport ...

Voronezh Vizesi

Rusya vizesi için Sunulması Gerekli Olan  Belgeler Aşağıdaki Gibidir. Pasaport ...

Orenburg Vizesi

Rusya vizesi için Sunulması Gerekli Olan  Belgeler Aşağıdaki Gibidir. Pasaport ...

Kızıl Vizesi

Rusya vizesi için Sunulması Gerekli Olan  Belgeler Aşağıdaki Gibidir. Pasaport ...

Kemerovo Vizesi

Rusya vizesi için Sunulması Gerekli Olan  Belgeler Aşağıdaki Gibidir. Pasaport ...

Abakan Vizesi

Rusya vizesi için Sunulması Gerekli Olan  Belgeler Aşağıdaki Gibidir. Pasaport ...

Novokuznetsk Vizesi

Rusya vizesi için Sunulması Gerekli Olan  Belgeler Aşağıdaki Gibidir. Pasaport ...

Surgut Vizesi

Rusya vizesi için Sunulması Gerekli Olan  Belgeler Aşağıdaki Gibidir. Pasaport ...

Nizhnekamsk Vizesi

Rusya vizesi için Sunulması Gerekli Olan  Belgeler Aşağıdaki Gibidir. Pasaport ...

Dağıstan Vizesi

Rusya vizesi için Sunulması Gerekli Olan  Belgeler Aşağıdaki Gibidir. Pasaport ...

Abhazya Vizesi

Rusya vizesi için Sunulması Gerekli Olan  Belgeler Aşağıdaki Gibidir. Pasaport ...

Sochi Vizesi

Rusya vizesi için Sunulması Gerekli Olan  Belgeler Aşağıdaki Gibidir. Pasaport ...

Vladikavkaz Vizesi

Rusya vizesi için Sunulması Gerekli Olan  Belgeler Aşağıdaki Gibidir. Pasaport ...

Nazran Vizesi

Rusya vizesi için Sunulması Gerekli Olan  Belgeler Aşağıdaki Gibidir. Pasaport ...

Mozdok Vizesi

Rusya vizesi için Sunulması Gerekli Olan  Belgeler Aşağıdaki Gibidir. Pasaport ...

Beslan Vizesi

Rusya vizesi için Sunulması Gerekli Olan  Belgeler Aşağıdaki Gibidir. Pasaport ...

Mineralnye Vody Vizesi

Rusya vizesi için Sunulması Gerekli Olan  Belgeler Aşağıdaki Gibidir. Pasaport ...

Simferopol Vizesi

Rusya vizesi için Sunulması Gerekli Olan  Belgeler Aşağıdaki Gibidir. Pasaport ...

Rusya Vizesi Fotoğraf Özellikleri

Genel Her vize başvurusu için fotoğraf aşağıda açıklandığı gibi çer...

Pyatigorsk Vizesi

Rusya vizesi için Sunulması Gerekli Olan  Belgeler Aşağıdaki Gibidir. Pasaport ...

Russian Visa

RUSSIAN VISA FOR TOURISM If you are traveling to Russia as a tourist, you will need a Touris...